+902125423010 misswolla@misswolla.com

Hizmetlerimiz

Kalıcı Makyaj

Sizlere her zaman güzel ve canlı görünen kalıcı makyaj seçeneklerini sunuyoruz. Özellikle tercih ettiğimiz en kaliteli ürünlerle hem size görsel olarak mutluluğu yaşatıyoruz hem de sağlığınızı düşünüyoruz. Kalıcı makyajda her zaman memnuniyetinizi sağlayacak ürün ve hizmetlerimizle salonumuza bekliyoruz.

Protez Tırnak

Her zaman ellerinize baktığınızda tırnaklarınızın görüntüsü dikkatinizi çeker ve bazen aklınıza en çok takılan nokta olur. Çünkü insanlar sizin önce yüzünüze sonra ellerinize dikkat eder.

Bizler ellerinizin en güzel şekilde görünmesi için ellerinize en çok yakışacak protez tırnakları uzmanlığımızla ve kalitemizle birleştirerek hem sizin hem çevrenizdeki insanların hayran kalacağı tırnaklara dönüştürüyoruz.

Kirpik Lifting

Kirpiklerinizin ortalama 2-3 aylık bir süreçte sürekli daha yukarı doğru ve kıvrık olmasını sağlayan kirpik lifting işleminde ortalama hizmet süremiz 50 dakika ile 70 dakika arasındadır.

Kirpiklere hem ayırma hem bakım işlemleri yapılarak kıvrılması sağlanmakta ve en son olarak da keratin uygulanarak kirpiklerinizin hem sağlıklı olması hem de güzel kıvrımlara sahip olması sağlanmaktadır.

İpek Kirpik

Son yıllarda iyice popülerleşen, kirpiklerin çok daha gür, yoğun ve uzun görünmelerini sağlayan ve maskara uygulama adımını ortadan kaldıran ipek kirpik uygulaması, birçok kişi tarafından denendi. Maskaraya oranla çok daha uzun süre etkili olan ipek kirpik uygulaması büyük bir rahatlık sağlamasının yanı sıra profesyonel ellerde sizler için hem güzellik hem de makyajınızın ayrılmaz bir parçası oluyor.

İpek kirpik uygulamasında profesyonel kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Microblading

Microblading, diğer bilinen adıyla kaş kontürü, dövme yöntemi ile kaşlara yapılan kalıcı bir kaş makyajıdır. Eğer şekilsiz, seyrek, ince ve/veya boşluklu bir kaş görünümüne sahipseniz, microblading kaşlar sayesinde istediğiniz çarpıcı görünüme sahip olabilirsiniz.

Bu işlem son derece ayrıntılı, dikkat ve profesyonelliğin sonuca ciddi etkilerinin olduğu bir işlemdir. Özellikle bu konuda uzmanlaşmış kadromuzla her an hizmetinizdeyiz.

Kalıcı Dövme

Kalıcı dövme işlemlerinde en önemli konulardan bir tanesi olan ekipman ve iğneler konusunda ve özellikle hijyen konusunda çok hassas davranıyor ve sizlerin sağlığını her şeyden daha ön planda tutuyoruz.

Profesyonel dövme sanatçımız sizin talep ettiğiniz veya bizim önerilerimizle seçtiğiniz dövmeyi istediğiniz alana uygulayarak hayatınız boyunca taşıyabileceğiniz şekle getiriyor.